
Двомісний надувний гребний човен BARK B-260
- В наявності
10 180 ₴
- +380 (98) 965-27-95
- +380 (66) 285-22-83
Цей гребний човен досить легкий для своїх розмірів, дуже маневрений. 3 сланей досить, щоб впевнено стати в цьому човні. Тому човен дуже зручний для риболовлі, полювання і просто для спокійних водних прогулянок. На цей човен можна встановити тент.
Двомісний надувний гребний човен BARK B-260
Технічні характеристики
Довжина 260 см
Ширина 130 см
Діаметр борту 34 см
Кількість гермовідсеків 2
Пасажировмісність 2
Вантажність 230 кг
Габарити паковання, см. 100х45х35
Вага комплекту 20 кг
Комплектація
Човен надувний 1
Сидіння 2
Слань днищова 3
Насос 1
Весла 2
Ремкомплект 1
Сумка пакувальна 1
Посібник з експлуатації 1
Сертифікат малого судна 1
Весь наш асортимент
https://weekend-pavlograd.prom.ua/
Усі товари в наявності
Відсилання на день замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 130 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 260 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип | Гребна |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 20 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
- Ціна: 10 180 ₴



